B-10, DuHui Elektronik Şehir, Futian Bölgesi, Shenzhen, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAdobe grafik tasarım yazılımları

Orijinal Illustrator Adobe Grafik Tasarım Yazılımı DVD Aktivasyon 32/64-Bit

Sertifika
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
Kurulumu kolay. En son ve en büyük

—— Douglas Stnschndr

Mükemmel ürün, beklendiği gibi geldi. 2016 Office kullanıcısıydım ve Windows 10 nedeniyle yeni satın almak zorundaydım.

—— Bernard Rutkoskie

Neye ihtiyacım vardı

—— Sarah

Ben sohbet şimdi

Orijinal Illustrator Adobe Grafik Tasarım Yazılımı DVD Aktivasyon 32/64-Bit

Çin Orijinal Illustrator Adobe Grafik Tasarım Yazılımı DVD Aktivasyon 32/64-Bit Tedarikçi
Orijinal Illustrator Adobe Grafik Tasarım Yazılımı DVD Aktivasyon 32/64-Bit Tedarikçi Orijinal Illustrator Adobe Grafik Tasarım Yazılımı DVD Aktivasyon 32/64-Bit Tedarikçi Orijinal Illustrator Adobe Grafik Tasarım Yazılımı DVD Aktivasyon 32/64-Bit Tedarikçi Orijinal Illustrator Adobe Grafik Tasarım Yazılımı DVD Aktivasyon 32/64-Bit Tedarikçi

Büyük resim :  Orijinal Illustrator Adobe Grafik Tasarım Yazılımı DVD Aktivasyon 32/64-Bit

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Usa yapılan orijinal
Marka adı: Adobe Acrobat Pro DC
Sertifika: Lot Code:75457/Certified
Model numarası: Adobe Sertifikalı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Contact Us Directly
Ambalaj bilgileri: Orijinal Perakende Ambalaj
Teslim süresi: 24 çalışma saati
Ödeme koşulları: T / T, WU, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal
Yetenek temini: 100000 + Birimler + Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sürüm:: Adobe Acrobat Pro DC Etkinleştirme: 1 PC / 1 Kullanıcı İçin 1 Anahtar
Nakliye maliyeti: Ücretsiz Bit: 32/64-bit
Garanti: % 100 Aktivasyon Orijinali dil: Dil sınırlama
Kayıtlı: Evet Paket: DVD'li + Anahtar Kartlı

Adobe Photoshop CS6 Grafik Tasarım Yazılımı Grafik Çizim Yazılımı DVD Aktivasyon

Adobe Photoshop CS6

Dünyaya vizyonunu göster

Adobe Photoshop CS6, olağanüstü görüntüler için profesyonel standarttır. Photoshop ile, yaratıcı fikirleri hiç olmadığı kadar hızlı oluşturabilirsiniz. Ham görüntüleri ve diğer fotoğrafları işlerken yenilikçi araçlar kullanın. HDR, siyah beyaz veya panorama olarak kompozisyonlar oluşturun. Görüntüleri benzeri olmayan hassasiyet ve kontrolle düzenleyin. En sıradışı tasarım fikirlerini bile rekor sürede kullanın. Doğal ve anlamlı bir şekilde çizin ve boyayın. Video prodüksiyonu için sezgisel araçlar sayesinde projelerinize hareket katıyorsunuz.


Adobe Photoshop CS6'yı satın almanın ana nedenleri

İçerik tabanlı yama

Artık görüntüleri onarırken daha da fazla kontrole sahipsin. İçerik tabanlı teknolojilerin en son seçeneğiyle, sadece bir referans noktası seçin. İstenmeyen alan otomatik olarak doldurulur.


Cıva grafik motoru ve 64 bit desteği

Yeni Mercury grafik motoru performans için yeni standartlar getiriyor. Çok büyük dosyaları işlerken ve işlerken 64 bit çapraz platform desteğinden de yararlanacaksınız. *


Yeni ve revize edilmiş tasarım araçları

Photoshop CS6'daki araçlar size zaman kazandırır: Tutarlı biçimlendirmeyi kolaylaştıran tipografi biçimleri, kontürler için vektör katmanları veya vektör nesneleri için gradyanlar. Ayrıca, özel konturların ve kesikli çizgilerin basit bir şekilde oluşturulmasından, katmanlardaki ve v. M'deki hızlı aramadan da yararlanabilirsiniz.


Sezgisel video oluşturma

Photoshop'un işleme potansiyelini video materyali için de kullanın. Klipleri optimize etmek için bilinen tüm Photoshop araçlarını kullanabilirsiniz. Sezgisel araçlarla kendi videolarınızı bile oluşturabilirsiniz.


Eklenti Adobe Photoshop Camera Raw 7

Gelişmiş işleme ve gelişmiş kontroller sayesinde JPEG ve ham dosyalarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Gölgelerdeki ayrıntıları kaybetmeden, parlak görüntü alanlarında ince nüansları görünür kılın,


Yeni sürüm aracı

Tamamen yeni sürüm aracı kayıpsız, hızlı ve özellikle hassas görüntü kırpma sağlar. Resimlerinizi doğrudan masaüstünde düzenleyin. Tüm değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntülemek için Mercury grafik motorunu kullanın.


Üstün otomatik düzeltme

Otomatik eğriler, ton değeri düzeltme ve parlaklık / kontrast kontrolleri ile resimlerinizi hızlıca optimize edin. Binlerce elle taranan görüntüden elde edilen verilerin entegrasyonu ayarlamalar için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır.


Akıllı lens düzeltme

Panoramik veya bir balık gözü veya geniş açılı lens ile bükülmüş görünen nesneleri düzeltin. Lensinizin özelliklerine bağlı olarak, distorsiyonu otomatik olarak düzeltebilirsiniz.


Üstün HDR görüntüleri

Benzersiz hız ve kontrolle gerçekçi olmayan veya gerçeküstü HDR görüntüler oluşturun. İstenmeyen konturlar veya gölgeleme otomatik olarak kaldırılır. Renkler daha net bir şekilde atanabilir ve düzeltilebilir.


Yaşayan boyama araçları

Karıştırma fırçasıyla gerçekçi renk kompozisyonları elde edersiniz. Kıl uçları, gerçek fırçalardaki gibi darbeler oluşturur. Aşınabilir kalemler ve pastel renkler görüntülere daha da doğallık kazandırır. Yağ renginin görünümü çoğaltılabilir ve v.


Akıllı seçim araçları

Ten tonlarını düzeltmek veya korumak için kullanılabilecek hassas seçimler ve maskeler oluşturun. Yüzler, saçlar vb. Karmaşık resim öğeleri kolayca seçilebilir.


Form ızgarası

Görüntüleri geliştirmek için herhangi bir görüntü öğesini kolayca taşıyın. Örneğin açılı kollar kolayca gerilebilir. Yeni Mercury grafik motoru gecikmeden işlem yapılmasını sağlar. *


Arka planda tasarruf edin ve otomatik restorasyon

Dosyalarda yapılan değişiklikler, işi kesmek zorunda kalmadan kaydedilir. Arka planda çok büyük Photoshop dosyalarını saklayarak rahatsız edilmeden çalışmaya devam edebilirsiniz.


Yeni blender galerisi

Yeni arayüz ve doğrudan görüntüdeki kontrollerle, hızla fotoğrafik bulanıklaştırma efektleri oluşturun. Eğim kaydırma efektleri oluşturun, bir ürünü genel bulanık görüntüde odaklayın veya bulanıklığı çoklu odak noktaları arasında değiştirin. Yeni Mercury grafik motoru sayesinde sonuçlar hemen görüntüleniyor.

*
Kullanıcılar tarafından yapılan çok sayıda değişiklik

Photoshop kullanıcılarının Facebook, Twitter vb. Önerileriyle gelen yaratıcılık ve üretkenlik için 65'ten fazla geliştirmeyle zaman kazanın.


Modern yüzey

Yeni, zarif bir Photoshop arayüzü ile çalışırlar. Resimlerinizi daha etkili hale getirmek için arka planı karartın. Yararlanmak

Adobe Photoshop CS6 Extended, Photoshop CS6'daki tüm görüntü sihrini ve ayrıca 3D grafik tasarım ve görüntü analiz araçlarını sunar. Kesin hassasiyet, kontrol ve hız ile görüntüleri rötuşlayın. Canlı videolar oluşturun ve sezgisel araçları kullanarak hayal edebileceğiniz her şeyi tasarlayın. Boya ve doğal ve anlamlı bir şekilde çizin. Mercury Graphics Engine ile cayır cayır yanan hızlı performans elde edin.

Adobe, yaratıcı işlemlerinizi sorunsuz, sezgisel ve her zamankinden daha bağlı hale getirmek için masaüstü uygulamalarını yeniden tasarlıyor. Photoshop CC'nin en yeni sürümü yalnızca Adobe Creative Cloud'da mevcuttur. Adobe Creative Cloud'daki yüzlerce yeni özelliğin bulunduğu bağlı araçlara ve hizmetlere erişin.

Adobe Photoshop CS6, profesyonel dijital görüntü düzenleme için endüstri standardı bir araçtır. Adobe Photoshop CS6 yazılımı, cayır cayır yanan hızlı performans için daha fazla görüntüleme büyüsü, yeni yaratıcı seçenekler ve Adobe Mercury Graphics Engine sunar. İçeriğe Uygun yeni özelliklerle rötuş yapın ve yeni ve yeniden tasarlanmış araç ve iş akışlarını kullanarak üstün tasarımların yanı sıra filmler oluşturun

İletişim bilgileri
Ant Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Kevin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)