B-10, DuHui Elektronik Şehir, Futian Bölgesi, Shenzhen, Çin
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Windows SQL Server

Microsoft Windows SQL Server 2016 R2 Standart OEM DVD 64 Bit Tam Sürüm 15CAL Çevrimiçi Etkinleştirme Orijinal

Sertifika
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
Kurulumu kolay. En son ve en büyük

—— Douglas Stnschndr

Mükemmel ürün, beklendiği gibi geldi. 2016 Office kullanıcısıydım ve Windows 10 nedeniyle yeni satın almak zorundaydım.

—— Bernard Rutkoskie

Neye ihtiyacım vardı

—— Sarah

Ben sohbet şimdi

Microsoft Windows SQL Server 2016 R2 Standart OEM DVD 64 Bit Tam Sürüm 15CAL Çevrimiçi Etkinleştirme Orijinal

Çin Microsoft Windows SQL Server 2016 R2 Standart OEM DVD 64 Bit Tam Sürüm 15CAL Çevrimiçi Etkinleştirme Orijinal Tedarikçi
Microsoft Windows SQL Server 2016 R2 Standart OEM DVD 64 Bit Tam Sürüm 15CAL Çevrimiçi Etkinleştirme Orijinal Tedarikçi Microsoft Windows SQL Server 2016 R2 Standart OEM DVD 64 Bit Tam Sürüm 15CAL Çevrimiçi Etkinleştirme Orijinal Tedarikçi

Büyük resim :  Microsoft Windows SQL Server 2016 R2 Standart OEM DVD 64 Bit Tam Sürüm 15CAL Çevrimiçi Etkinleştirme Orijinal

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD'de yapılan / İrlanda / Almanya / Türkiye / Porto Riko / Singapur / HK / Mısır
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: X19-37167 / Özelleştir

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Adet
Fiyat: Contact Us Directly
Ambalaj bilgileri: Fabrika saled orijinal oem paketi
Teslim süresi: 24 çalışma saati
Ödeme koşulları: T / T, WU, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal
Yetenek temini: 10000 + adet +1 ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: SQL server 2016 standardı Malzeme: OEM kutusu
dil: Dil sınırlama Paket: DVD + Anahtar Kartı (OEM Anahtar Yok DVD)
CALS: 15 Kullanıcı Bit: 64-Bit
Durumu: HİSSE SENEDİ Nakliye maliyeti: Ücretsiz

Microsoft Windows SQL Server 2016 R2 Standart OEM DVD 64 Bit Tam Sürüm 15CAL Çevrimiçi Etkinleştirme Orijinal

Microsoft SQL Server 2016 Standardı

***Lütfen aklınızda bulundurun***

Kritik uygulamaları SQL Server 2016 ile akıllı bir çalışma uygulamasına dönüştürün. Buluta entegre edilen ilk veritabanı, inovasyon hızında yüksek bir standart sunar.

Bu ölçeklenebilir, yüksek performanslı veritabanı yönetim sistemi, yüksek performanslı uygulamalar, kurumsal kullanıma hazır büyük veri varlıkları ve iş zekası çözümleri oluşturmayı, çalışanların daha hızlı ancak daha akıllı kararlar alabilmesini kolaylaştırır ve daha uygun hale getirir. OLP lisansına sahip Microsoft SQL Server 2016 Standard'ın avantajlarından sadece bazıları, yeni bir bellek içi OLTP motoruyla kritik bir performans, tam bir iş zekası platformundan ve hibrit bir ortamda çalışmak için tasarlanmış bir platformdan gelen veriler hakkında daha hızlı bilgiler içermektedir. tesislerinizi ve bulutunuzu kapsıyor.

Yetenekler arasında çığır açan bellek performansı, ölçeklenebilir veri depolama ve sağlam geliştirme araçları bulunur. OLP lisansına sahip Microsoft SQL Server 2016 Standard'ın size nasıl yardımcı olabileceği konusunda tam bilgi için, bilgili müşteri hizmetleri temsilcilerimizden biriyle konuşun.

Yararları

SQL Server 2016, yüksek performanslı, kritik görev uygulamaları, kurumsal kullanıma hazır Büyük Veri varlıkları ve çalışanların daha iyi kararlar almasına yardımcı olan BI çözümlerini daha hızlı ve daha kolay oluşturmayı kolaylaştırır. Bu çözümler şirket içinde, bulutta veya hibrit bir ortamda dağıtılma esnekliğine sahiptir ve ortak ve tanıdık bir araç seti ile yönetilebilir.

Görev açısından kritik performans

SQL Server 2016, ortalama 10 kat ve 30 kat işlem performansı elde edebilen yeni bir bellek içi OLTP motoruyla güvenilir ve kritik uygulama uygulamalarını hızlandırır. Veri Depolama için, yeni güncellenebilir bellek içi sütun deposu, eski çözümlerden 100 kat daha hızlı sorgulayabilir. SQL Server ayrıca beş yıl üst üste en güvenli veritabanı olarak gönül rahatlığı sunar. (Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü Kapsamlı Güvenlik Açığı Veritabanı 4/17/2013, IDC 2013'ten pazar payı)

Herhangi bir veri hakkında daha hızlı bilgiler

Hem iç hem de dış verilere erişme, analiz etme, temizleme ve biçimlendirme işlemlerinizi hızlandıran eksiksiz bir BI platformu ile daha hızlı bilgi edinin. SQL Server 2016 ve Office 365 için Power BI ile, bir kuruluştaki her kullanıcıyı daha iyi kararlar almak için daha hızlı ve daha hızlı bir şekilde ihtiyaç duydukları doğru verilere bağlamak kolaydır.

Hibrit bulut için platform

SQL Server 2016, şirket içi ve buluta yayılan karma bir ortamda çalışmak üzere tasarlanmıştır ve Microsoft Azure ile yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma çözümleri oluşturmayı daha da kolaylaştıran yeni araçlara sahiptir. Bu araçlar, kurum içi SQL Server veritabanları için buluta kolay bir rampa sağlar ve böylece müşterilerin Microsofts global veri merkezlerinden yararlanmak için mevcut becerilerini kullanmalarını sağlar.

Yetenekleri


Çığır açan, bellek içi performans

SQL Server 2016 ile işlem işleme ve veri depolama alanındaki geliştirmeler için yeni bellek yetenekleri, veri depolama ve analitik konusundaki mevcut teknolojilerimizi tamamlamaktadır. İşletmenizi, ortalama olarak hala mevcut donanımı kullanırken, işlem işleme için 10x performans kazancı ve veri depolama için 100x'den büyük performans kazancıyla ölçeklendirin ve dönüştürün.

Kanıtlanmış, öngörülebilir performans

SQL Server, sürekli olarak TPC-E, TPC-H ve gerçek dünyadaki uygulama performans karşılaştırmalarında liderdir. SQL Server, en zorlu iş yüklerinden bazılarını çalıştırmak için SAP onaylıdır. Kaynak Yöneticisinde IO yönetişimiyle sanallaştırılmış SQL Server örneklerinin daha öngörülebilir performansını elde edin.

Yüksek kullanılabilirlik ve olağanüstü durum kurtarma

Yüksek kullanılabilirlik için birleşik bir çözüm olan AlwaysOn ile daha fazla çalışma süresi, daha hızlı yük devretme, daha iyi yönetilebilirlik ve donanım kaynaklarının daha iyi kullanımı elde edin. SQL Server 2016'da, ek etkin ikinciller, yeni çevrimiçi işlemler ve Microsoft Azure'da hızlı bir şekilde ikincil kurulum yapabilme özelliği vardır.

Bilgi işlem, ağ ve depolama alanlarında kurumsal ölçeklenebilirlik

Windows Server ile fiziksel işlem şimdi 640 mantıksal işlemciye, sanal makineler ise 64 mantıksal işlemciye kadar ölçeklendirilebilir. SQL Server 2016 bu ölçeği, depolama alanlarını ve ağ sanallaştırmasını kullanır

İletişim bilgileri
Ant Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Kevin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)