B-10, DuHui Elektronik Şehir, Futian Bölgesi, Shenzhen, Çin
Ana sayfa ÜrünlerWindows Server 2012 OEM

Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal

Sertifika
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
Kurulumu kolay. En son ve en büyük

—— Douglas Stnschndr

Mükemmel ürün, beklendiği gibi geldi. 2016 Office kullanıcısıydım ve Windows 10 nedeniyle yeni satın almak zorundaydım.

—— Bernard Rutkoskie

Neye ihtiyacım vardı

—— Sarah

Ben sohbet şimdi

Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal

Çin Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal Tedarikçi
Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal Tedarikçi Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal Tedarikçi Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal Tedarikçi Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal Tedarikçi

Büyük resim :  Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD'de yapılan / İrlanda / Almanya / Türkiye / Porto Riko / Singapur / HK / Mısır
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: P73-06165 / Özelleştir

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20'li
Fiyat: Contact Us Directly
Ambalaj bilgileri: Orijinal fabrika mühürlü oem ambalaj
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan 24 saat sonra
Ödeme koşulları: T / T, WU, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal
Yetenek temini: Ayda 100000 + Birim
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: windows server 2012 r2 standart Bit: 64-Bit
CALS: 5 Kullanıcı Durumu: HİSSE SENEDİ
dil: Dil sınırlama Türü: Oem yeni anahtar
Paket: DVD + Anahtar Kartı Nakliye maliyeti: Ücretsiz
Koşul: Yeni Etkinleştirme: Dünyada% 100 Çevrimiçi Aktivasyon
Boyutlar: 7,5 x 1 x 5,5 inç Deneme sipariş: Evet

Windows Server 2012 R2 Datacenter OEM Lisansı 64 Bit DVD Ortamı Orijinal

Microsoft Windows Server 2012 Datacenter - Lisans - Medya (DVD / CD) -2 işlemciler - 64 bit - Türkçe

SİPARİŞİNİZ - TÜM GÜN, HER ZAMAN, HER GÜN.

Windows Server, dünyanın en büyük veri merkezlerinin çoğuna güç verir, dünyadaki küçük işletmelere olanak tanır ve aradaki her boyuttaki kuruluşlara değer sunar. Windows Server 2012, sanallaştırma, ağ iletişimi, depolama, kullanıcı deneyimi, bulut bilişim, otomasyon ve daha fazlasını kapsayan yüzlerce yeni özellik ve geliştirme sağlayarak sunucu kategorisini yeniden tanımlar. Basitçe söylemek gerekirse, Windows Server 2012, maliyetleri azaltmak ve tamamen yeni bir işletme değeri sağlamak için BT işlemlerinizi dönüştürmenize yardımcı olur.

Windows Server 2012 Datacenter 2 İşlemci Lisansı İndirme. Windows Server Datacenter, dünyanın en büyük veri merkezlerinin çoğuna güç verir, dünyadaki küçük işletmelere olanak tanır ve aradaki her boyuttaki kuruluşlara değer sunar. Windows Server 2012 Datacenter, Sanallaştırma, ağ oluşturma, depolama, kullanıcı deneyimi, bulut bilişim, otomasyon ve daha fazlasını kapsayan yüzlerce yeni özellik ve geliştirmeler sunarak Sınırsız Sanallaştırmaya izin verir ve sunucu kategorisini yeniden tanımlar. Basitçe söylemek gerekirse, Windows Server 2012, maliyetleri azaltmak ve tamamen yeni bir işletme değeri sağlamak için BT işlemlerinizi dönüştürmenize yardımcı olur. .

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter - 2 işlemci

Kuruluş sınıfı
Gelişmiş özellikler, veri merkezinizde daha iyi performans ve daha verimli kapasite kullanımından faydalanmanızı sağlayarak işinizin hızını artırmanıza yardımcı olur. Windows Server 2012 R2, servis kesintilerine karşı korumak için güçlü kurtarma seçenekleri sunarken, en büyük iş yüklerinizi sürekli olarak çalıştırmak üzere ölçeklenebilen kanıtlanmış, kurumsal sınıf bir sanallaştırma ve bulut platformu sunar.
Basit ve uygun maliyetli
Windows Server 2012 R2 ayrıca, çok çeşitli iş yükleri için size esnek, çok kiracılığa duyarlı depolama ve ağ oluşturma yetenekleri sunar. Bu yetenekleri, düşük maliyetli, endüstri standardı donanım kullanarak, diğer çözümlerin maliyetinin çok daha azında sunar. Yerleşik geniş bir dizi yönetim görevinin otomasyonu ile Windows Server 2012 R2, ana iş yüklerinin dağıtımını basitleştirir ve operasyonel verimliliği artırır.
Uygulama odaklı
Windows Server 2012 R2, uygulamaları ve web sitelerini daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve esnek bir şekilde oluşturmanıza, dağıtmanıza ve ölçeklendirmenize yardımcı olur. Windows Azure VM ve System Center 2012 R2 ile uyumlu olarak, şirket içi ortamlar ile genel ve servis sağlayıcı bulutlar arasında gelişmiş uygulama taşınabilirliği sağlayarak BT hizmetlerinin esnekliğini ve esnekliğini artırır. Windows Server 2012 R2, kritik görev uygulamaları için ölçeklenebilir, yüksek düzeyde kullanılabilir bir platform sağlar ve açık standartlar, açık kaynak uygulamaları ve çeşitli geliştirme dilleri için gelişmiş destek sunar.
Kullanıcı merkezli
Windows Server 2012 R2, sanal masaüstü altyapısını dağıtmayı kolaylaştırır ve çok çeşitli depolama seçeneklerini ve VHD ayırmayı destekleyerek depolama maliyetlerini önemli ölçüde düşürebilir. Windows Server 2012 R2'deki Sanal Masaüstü Altyapısı, kullanıcıların BT'ye neredeyse her yerden erişebilmelerini sağlayarak, gelişmiş veri güvenliği ve uyumluluk sağlarken zengin bir Windows deneyimi sağlar. Windows Server 2012 R2, kurumsal kaynaklara erişim sağlar ve kritik iş bilgilerinin korunmasına yardımcı olur. Windows Server 2012 R2 ile veri merkezinizdeki ve bulutta birleştirilen kimlikleri yönetebilir, uygulamalara ve kaynaklara esnek uzaktan erişim sağlayabilir ve kullanıcıların, kim olduklarına, neye eriştiğine bağlı olarak sahip olmaları gereken kaynakları ve erişim düzeyini tanımlayabilirsiniz. ve hangi cihazı kullanıyorlar.

ANA ÖZELLİKLER

Ürün Açıklaması Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter - lisans
İşletim Sistemi Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter - 64-bit
Lisans Türü Lisans ve medya
Lisans Miktarı 2 işlemci
Lisans Fiyatlandırması OLP
Dil (ler) İngilizce
Lisans Detayları 64-bit


UZANMIŞ ÖZELLİKLER

İşletim Sistemi Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter - 64-bit
Dil (ler) - İngilizce

İletişim bilgileri
Ant Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Kevin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)