B-10, DuHui Elektronik Şehir, Futian Bölgesi, Shenzhen, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2016 Perakende Kutusu

Microsoft Ev ve Öğrenci Ofisi 2016 Perakende Kutusu Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC

Sertifika
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
Kurulumu kolay. En son ve en büyük

—— Douglas Stnschndr

Mükemmel ürün, beklendiği gibi geldi. 2016 Office kullanıcısıydım ve Windows 10 nedeniyle yeni satın almak zorundaydım.

—— Bernard Rutkoskie

Neye ihtiyacım vardı

—— Sarah

Ben sohbet şimdi

Microsoft Ev ve Öğrenci Ofisi 2016 Perakende Kutusu Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC

Çin Microsoft Ev ve Öğrenci Ofisi 2016 Perakende Kutusu Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC Tedarikçi
Microsoft Ev ve Öğrenci Ofisi 2016 Perakende Kutusu Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC Tedarikçi Microsoft Ev ve Öğrenci Ofisi 2016 Perakende Kutusu Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC Tedarikçi Microsoft Ev ve Öğrenci Ofisi 2016 Perakende Kutusu Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC Tedarikçi Microsoft Ev ve Öğrenci Ofisi 2016 Perakende Kutusu Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC Tedarikçi

Büyük resim :  Microsoft Ev ve Öğrenci Ofisi 2016 Perakende Kutusu Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD'de yapılan / İrlanda / Almanya / Türkiye / Porto Riko / Singapur / HK / Mısır
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certificate
Model numarası: SKU-79G-04300 / özelleştirmek

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Contact Us Directly
Ambalaj bilgileri: Özgün
Teslim süresi: Ödeme Sonrası 24 Çalışma Saati
Ödeme koşulları: T / T, WU, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal
Yetenek temini: Aylık 20000 adet
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Sürüm: Office2016 Pro / Std / Pro Artı / HB / HS Nakliye: Uluslararası Ekspres
Etkinleştirme: 1 PC için 1 Anahtar Paket: DVD + Anahtar Kartı
dil: Dil sınırlama ödeme: T / T, WU, MoneyGram , Kredi Kartı , PayPal

Microsoft Öğrenci Ofisi 2016 2013 Ofisi Ev ve iş Tam Sürüm Ürün Anahtarı PKC

"OEM, birlikte verilen veya kurtarma yazılımı, yalnızca anakart, sabit sürücü veya OEM yazılımıyla birlikte satılan bilgisayar gibi orijinal donanıma dahil edilmişse listelenebilir." - Bu nedenle, bu satış ekonomik onarım bilgisayarı ve anakart ötesinde kırılmış orijinali içerir.

Microsoft İlke Durumları:

"Dell ve Compaq gibi büyük marka bilgisayar üreticileri, genellikle üreticinin marka adını gösteren holografik olmayan" kurtarma "veya" yeniden yükleme "disklerinde OEM yazılımı içerir. Bu yazılım paketleri, genellikle, Örnek olarak, “Yalnızca yeni bir Dell PC ile Dağıtım için.” Kurtarma veya yeniden yükleme yazılımı yalnızca yeni bilgisayarlarla dağıtım için lisanslanmıştır ve yalnızca ilk olarak dağıtıldığı bilgisayarla yeniden dağıtılabilir. sabit sürücü; RAM) Microsoft'un OEM dağıtım gereksinimlerine uymuyor. " - Bu nedenle, bu satış COA'nın çıkarıldığı orijinal bilgisayarı içerir.

Oem yazılımı:

Microsoft'un Sistem Üreticileri İçin Dağıtım Sözleşmesi, sistem üreticisi yazılım paketlerinin, son kullanıcılar kendi bilgisayarlarını bir araya getirerek sistem üreticileri olarak davranmadıkları sürece son kullanıcılara dağıtılması için tasarlanmadıklarını belirtir. Bir "sistem kurucu", yeni veya kullanılmış bir bilgisayar sistemine yazılımı monte eden, birleştiren veya yükleyen kişidir.

Bu ürün herhangi bir telif hakkı, Ticari Marka veya diğer haklarını veya eBay'in listeleme politikalarını veya spam politikalarını ihlal etmez.

2013 Office Home ile business 365 ile Office 365 Pro Plus arasındaki gerçek farklar nelerdir?

Birden Fazla Kurulum: 2013 Office Ev ve iş hakları birden fazla kurulum hakkı verir. Bu nedenle, her kullanıcının Office'i beş adede kadar PC veya Mac cihazına kurmasına izin verilir! Bu, birden fazla makinede, ikincil tabletlerde, VDI veya Uzak Masaüstü (Terminal sunucusu) senaryolarında Office lisansları için ödeme maliyetlerinden gerçekten tasarruf sağlayabilir.

Dosya depolama ve Paylaşma: 1 TB'a kadar kişisel bulut depolama için OneDrive'ı kullanın. Belgeleri başkalarıyla paylaşın ve kuruluşunuzun dışında herhangi bir yere erişin - tümü onlara kimin erişip görebileceğini kontrol ederken.

Office Online: Tüm web tarayıcınızdan ortak yazarlık yapan gerçek zamanlı fotoğraf.

Excel'de Self-Servis İş Zekası: Verileri Power Query ile bağlayın, bu verileri Power Pivot ile modelleyin ve analiz edin ve Power View ve Power Map ile etkileşimli raporlardaki ve haritalardaki bilgileri görselleştirin.

Mobil Kullanım Hakları: 365 Pro Plus, Office'in mobil ve tablet sürümlerini kullanma haklarını da verir. Bu, bir kullanıcıya en fazla beş Office mobile yüklemesi (iOS, Android ve Windows Mobile) ve en fazla beş Office of Office sürümü (iOS ve Android) verir.

Düşürme hakkı yok: Office 365 Pro Plus'ın tek dezavantajı, kullanıcıların yazılım sürümlerinde güncel kalmaları gerektiğidir. Şu anda, Microsoft, son kullanıcıların en son sürüme yükseltme yapmak için bir yıla kadar zaman alacağını belirtiyor. Ancak, bizim tahminimiz bu pencerenin küçülmeye devam edeceğidir.

Başta: Bu güncellemeler, kullanıcıların en yeni ve en havalı özelliklere hızlı erişimini sağlar. Ayrıca, birçok tüketici 2013 Office Evini ve işini güncellemeleri otomatik olarak indirmek üzere kurarken, şirketlerin çoğu 2013 Office Ev'i ve işini, güncellemelerin ne zaman ve nasıl yapılacağını IT kontrolüne alacak şekilde ayarlayacaktır.

Olumsuz tarafı: Kullanıcılar, özellikle Outlook'taki eklentilerle ilgili sorunlar yaşayabilir. Müşterilerimizden bazıları, özellikle de düzenlenmiş endüstrilerde, uzun test veya kabul süreleri vardır.

Bağımsız Yazılım Satıcıları'ndan (ISV'ler) yayımlanma döngüsünü Microsoft’a uyarlayarak eklenti sorunlarına yardımcı olacak güçlü bir eğilim görüyoruz.

Bir Kurumsal Anlaşma olan birçok müşteri, buluta geçişinden önce lisanslarını almaya devam eder. Dolayısıyla, bu 2013 Office Ev ve iş lisanslarını her zaman düşürme seçeneği olarak kullanabilirler.

Bu alanda önemli bir sorunu olan müşteriler, tam Kullanıcı Abonelik Lisansları (USL) yerine Eklenti lisansları kullanmayı düşünmelidir. Eklentiler biraz daha pahalıdır, ancak Office 365 lisansına ek olarak geleneksel bir Office lisansı sağlamaya devam eder - böylece her iki dünyanın en iyisini elde edebilirsiniz. Lisans ayrıntılarında burada çok sayıda iyi baskı - daha fazla rehberlik için bizi görün

Kullanıcı Tarafından Satılan: Office 365 Pro Plus, Office Home sırasında kullanıcı tarafından lisanslanır ve cihaz tarafından lisanslanır. Kullanıcılardan daha fazla cihaza sahip müşterilerimiz için, Office 365 Pro Plus, aynı kullanıcı için birden fazla lisans lisansı almak zorunda kalmazken önemli ölçüde tasarruf sağlayabilir. Diğer müşteriler için, özellikle vardiyalı çalışanlar için, maliyetlerinin arttığını görebilirler. Çalışanların üç vardiyası tarafından kullanılan tek bir PC'ye yüklenen bir Office kopyasını ödemek yerine, her kullanıcı senaryosunda üç kez Office lisansı alırlar. Bu durumlarda önerimiz, Office'i aygıt bazında lisanslamaya devam etmek veya vardiyalı çalışanlarını tarayıcıdan daha düşük bir maliyetle tükenebilecek Office Web Apps sürümlerine devretmektir.

İletişim bilgileri
Ant Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Kevin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)