B-10, DuHui Elektronik Şehir, Futian Bölgesi, Shenzhen, Çin
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Pro Paketi

Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119

Sertifika
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
iyi kalite Windows 10 Pro Paketi satış için
Kurulumu kolay. En son ve en büyük

—— Douglas Stnschndr

Mükemmel ürün, beklendiği gibi geldi. 2016 Office kullanıcısıydım ve Windows 10 nedeniyle yeni satın almak zorundaydım.

—— Bernard Rutkoskie

Neye ihtiyacım vardı

—— Sarah

Ben sohbet şimdi

Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119

Çin Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119 Tedarikçi
Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119 Tedarikçi Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119 Tedarikçi Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119 Tedarikçi Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119 Tedarikçi

Büyük resim :  Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ABD'de yapılan / İrlanda / Almanya / Türkiye / Porto Riko / Singapur / HK / Mısır
Marka adı: Microsoft
Sertifika: Microsoft Certified
Model numarası: FQC-09.119 / Özelleştir

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10pieces
Fiyat: Contact Us Directly
Ambalaj bilgileri: Orijinal OEM / Perakende Ambalaj
Teslim süresi: 24 çalışma saati
Ödeme koşulları: T / T, WU, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal
Yetenek temini: 100000 + Birimler + Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Medya: 32bit X 64bit DVD Uygulama: Uluslararası (Global Area)
Nakliye maliyeti: Ücretsiz Garanti: % 100 Aktivasyon Orijinali
dil: Dil sınırlama YAPILAN: ABD / İrlanda / Almanya / Türkiye / Porto Riko / Singapur / HK / Mısır
Paket: İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce İngilizce, Japonca, Korece, Lehçe, Türkçe, Fransızca, Anahtar: Oem yeni anahtar

Orijinal Microsoft Windows 10 Pro Rus Dili Perakende USB 3.0 Sürümü, FQC-09119

64-bit Windows 10 Pro işletim sistemini karma bir Başlat Menüsü, Microsoft Edge web tarayıcısı ve Cortana kişisel asistanıyla geliştirmek için dizüstü bilgisayarınıza veya masaüstünüze Microsoft'tan yükleyin. Windows 10 Pro, iş ve ev kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Windows 10 Home'da bulunan tüm özelliklere ek olarak, Pro sürümü ayrıca Bitlocker, Uzak Masaüstü, Client Hyper-V ve daha fazlası ile birlikte gelir. Bitlocker, sabit sürücünüzdeki ve diğer depolama aygıtlarındaki verileri korur; bu da hassas verilerin güvende tutulması gereken ortamlarda önemlidir. Kurumsal ağa erişmek için bir Etki Alanına katılabilir ve Windows 10 Pro ile uzaktan giriş yapabilirsiniz.

Uygulamalarınıza erişmek için Windows masaüstünden ayrılmadan, Windows 10 Pro'daki karma Başlat Menüsü, Windows 7'deki menüye benzer ve Windows 8'in Başlat Ekranında kullanılan canlı döşemelerle birleştirir. Başlat Menüsü, bu döşemeleri içerecek şekilde genişletildi; bu, kaç e-posta mesajınız olduğunu, mevcut hava durumunu ve daha fazlasını görüntülemenizi sağlar. Canlı döşemelere ek olarak, en sık kullandığınız uygulamaları ve dosyaları sabitlemek için Başlat Menüsünde yeterli alanınız vardır. Windows 7 ve Windows 8'in Pro sürümlerinin güçlü yönleriyle oluşturulan Windows 10 Pro, neredeyse tüm çevre birimleriniz ve bilgisayarınızın dahili bileşenleri ile uyumlu kalmak için her iki motorun en iyi özelliklerini birleştirir. Ayrıca, önceki Windows sürümüne benzer bir tasarım sunar, böylece hemen Windows 10 Pro'yu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows 10 Pro'da bulunan web tarayıcısı Microsoft Edge'dir. Bu tarayıcı, doğrudan web sayfalarına not yazmanıza veya yazmanıza ve bunları başkalarıyla paylaşmanıza olanak tanır. En sevdiğiniz web sitelerini çevrimdışı erişim için kaydedebilir, aynı zamanda yalnızca Okuma görünüm modunda görmek istediğinizleri görüntüleyerek çevrimiçi makaleleri dikkatinizi dağıtmadan çıkarabilirsiniz. Microsoft Edge'e entegre Cortana ile bir web sayfasındaki bir kelimeyi vurgulayabilir ve Cortana'nın bir arama yapmasını ve sonuçları mini bir pencerede göstermesini sağlayabilirsiniz. Tarayıcınızın bir parçası değil, Cortana Windows 10'a entegre edilmiştir ve Internet, Yardım menüsü, uygulamalar, dosyalar ve ayarları arayarak size cevabınız için rehberlik edebilir. Cortana'yı ayrıca, ne istediğinizi ve ne yapmasını istediğinizi takip ettiği, Defter'e bir görevi sözlü olarak kaydetmek için de kullanabilirsiniz.

2'si 1 arada dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarda Windows 10 Pro'nun Continuum özelliğini kullanmak, tablet ve dizüstü modları arasında geçiş yapmanıza olanak tanır. Ekranın dokunmatik ekran özelliğini yalnızca tablet modunda kullanmak istediğinizde, Continuum Windows 10 masaüstü ekranının düzenini değiştirir ve uygulamalar tam ekrana geçer, böylece eylemleri gerçekleştirmek için parmaklarınızı kolayca kullanabilir ve seçimlerinize dokunabilirsiniz. Ayrıca, tüm Windows 10 aygıtlarınızı evrensel uygulamalarla birlikte bağlamak için tasarlanmıştır. Bu uygulamalar, ofisteki bir masaüstü bilgisayarda çalışmakta veya eve dönerken Windows 10 uyumlu bir akıllı telefon kullanarak görevi bitirmek gibi aynı özellikleri sunar.

Microsoft, Windows 10 Pro içindeki Ayar menüsünü, Aygıtlar, Ağ ve İnternet, Hesaplar ve diğerleri gibi sistem ayarlarınızı özelleştirmenizi kolaylaştırmak için yeniden tasarlamıştır. Görev çubuğunun sağ alt köşesinde, uygulamalarınızdan ve Windows 10 Pro'dan önemli bildirimlerinizi görüntülemek için genişleyen bir eylem merkezi simgesi alırsınız. Ayrıca, sık kullanılan ayarlara ve uygulamalara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz, böylece bilgisayarınızın Bluetooth'unu açabilir veya tüm menüye girmeden ekranın parlaklık seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Windows 10 Pro'nun bir başka özelliği de dört uygulamayı yan yana düzgün bir şekilde yakalayabilmesidir, böylece içeriği net bir şekilde görebilirsiniz. Buna ek olarak, iş veya eğlenceniz ile ilgili farklı uygulamalar içeren birden fazla sanal masaüstü çalışma alanı oluşturabilirsiniz. Windows 10 Pro ile birlikte, ilave içerik için Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik, Video ve İş Mağazası gibi uygulamalar da bulunur. Kuruluşlar için Microsoft, Azure Active Directory kimliği olan bir kullanıcının uygulamaları toplu olarak satın almasına ve bunları şirketteki üyelere atamasına izin verir.

Başlangıç ​​menüsü
Windows 8 ve Windows 7 Pro sürümlerinin güçlü yönlerini birleştirerek, önemli içeriğinizi ve sık kullanılan programları içeren karma Başlat Menüsünü tanıyan bir işletim sistemi elde edersiniz. Uygulamaları ve sık kullanılanları sabitleyebilir, böylece sizi hazırlar ve beklerler.

Microsoft Edge
Microsoft Edge web tarayıcısı notları doğrudan web sayfalarına yazmanıza veya yazmanıza ve bunları başkalarıyla paylaşmanıza izin verir. Ek olarak, çevrimiçi makaleleri dikkat dağıtıcı unsurlar olmadan okumanın yanı sıra en sevdiğiniz web sitelerini kaydetmenizi sağlar.

Gelişmiş Görüntüleme
Açık olan tüm görevleri tek bir görünümde görebilmeniz için dört uygulama yerine oturtun. Daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda veya uygulamaları veya işleri projeye göre gruplamak istediğinizde sanal masaüstleri bile oluşturabilirsiniz.

Windows Mağazası
Her Windows 10 cihazında yapılan tüm satın alma işlemlerinizi Windows Mağazası'ndan görüntüleyebilirsiniz. Uyumlu bilgisayarınızda, tabletinizde veya akıllı telefonunuzdaki uygulamalara, oyunlara, müziklere, filmlere ve TV şovlarına erişebilirsiniz.

Cortana
Sanal dijital kişisel asistanınız etkin durumdayken, Cortana ile kilit eylemlere anında erişebilirsiniz. Doğru zamanda ve yerde hatırlatmalar göndererek görevlerinizi yerine getirmenize daha iyi yardımcı olmayı zamanla öğrenir.

Bilgisayarınızla Etkileşmenin Birden Çok Yolu
Klavye ve fare kullanmanın yanı sıra, Windows 10 dokunmatik özellikleri de destekler; böylece yaptığınız şeyi yazabilir, dokunabilir ve kaydırabilirsiniz.

süreç
Continuum özelliği, fareden ve klavyeden dokunmatik ekrana kolayca geçmenize olanak tanır - ve işletim sistemini her senaryoyu daha verimli kullanacak şekilde ayarlar. Çevre birimlerinizi takmanız veya çıkarmanız ve açılan bir uyarıdan modunuzu seçmeniz yeterlidir. Yalnızca dokunmatik ekran desteğini istediğinizde, tüm uygulamalar tam ekrana geçer ve gezinmek için hareketleri kullanabilirsiniz. Fare ve klavyeyle masaüstü moduna geri döndüğünüzde, uygulamalar masaüstü pencerelerine döner ve bir klavye ve fare ile daha verimli bir şekilde yönlendirilir. Masaüstüne yakın bir deneyim için bir Windows 10 akıllı telefonunu harici bir monitöre bile ekleyebilirsiniz.

Xbox One İçeriğine Erişim
İsteğe bağlı bir Xbox Live Gold üyeliği ile, doğrudan Windows 10 PC'nizde Xbox One'ınızdan belirli sayıda oyun aktarabilir ve oynatabilirsiniz. Diğer özellikler arasında oyun kaydetme ve desteklenen oyunlarda konsol oyuncularına karşı yarışma yeteneği de var.

Faydalı Uygulamalarla Paketli
Windows 10 Pro, Haritalar, Fotoğraflar, Posta ve Takvim, Müzik ve Video gibi yerleşik uygulamalarla birlikte gelir. Bu uygulamalar bilgilerinizi yedeklemek ve Windows 10 cihazlarınız arasında sorunsuz bir şekilde senkronize etmek için Microsoft OneDrive'ı kullanır, böylece ihtiyacınız olandan asla uzakta olmazsınız.

Genişletilmiş Başlat Menüsü
Microsoft Edge Web Tarayıcısı
Cortana Dijital Kişisel Asistan
Snap Pencere Geliştirmeleri
Birden Çok Sanal Masaüstü
Eylem Merkezi Simgesi
Bitlocker
Kurumsal Veri Koruma
Etki Alanına Katılma ve Grup İlkesi Yönetimi
Windows 10 Pro için İş Mağazası

Windows 10 Pro Özellikleri

Etki Alanına Katılma
Grup İlkesi Yönetimi
Bitlocker
Kurumsal Mod Internet Explorer (EMIE)
Atanmış Erişim 8.1
Uzak Masaüstü
İstemci Hyper-V
Doğrudan erişim
Bulut tarafından barındırılan uygulamalarda tek oturum açmayla Azure Active Directory'ye katılma yeteneği
Windows 10Pro için İş Mağazası
Kurumsal Veri Koruma
İşletmeler için Windows Güncellemesi
İşletmeler için Güncel Şube

İletişim bilgileri
Ant Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Kevin

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)